Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2014

Άνευρος...

Τον κακό του εαυτό έδειξε ξανά ο "Ομιλος" για ακόμα ένα παιχνίδι γνωρίζοντας την ήττα από το Σελλασιακό με το ευρύ 5-0.

Η ομάδα της Κοκκινόρραχης εμφανίστηκε σε ένα ακόμα παιχνίδι με αρκετές απουσίες με την 11άδα να αποτελεί έναν γρίφο. Λειψός και ο πάγκος της με παίκτες ανέτοιμους ή τραυματίες.

Στο πρώτο ημίχρονο μετά από αδράνεια της άμυνας του "Ομίλου" η ομάδα της Σελλασίας προηγήθηκε μόλις στο 9ο λεπτό με 1-0, σκορ με το οποίο οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια.

Στην επανάληψη οι παίχτες του Π.Α.Ο. Κοκκινόρραχης ήταν σαν να μην μπήκαν ποτέ στον αγωνιστικό χώρο. Με ένα γκολ από τα αποδυτήρια οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 0-2 και κατόπιν οι παίκτες δήλωσαν παραίτηση. Έτσι ο Σελλασιακός υποχρέωσε την Κοκκινόρραχη σε μία ακόμα ντροπιαστική ήττα. Λίγοι ήταν οι μαχητές εντός των γραμμών του αγωνιστικού χώρου.

Εκτός τόπου και χρόνου εκτός από την ομάδα μας στο δεύτερο ημίχρονο ήταν μία ακόμα διαιτησία σε παιχνίδι της ομάδας μας.